Kontakt: +48 511 050 050
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Serwis snowboardowy w Krakowie

Utrzymanie sprzętu w optymalnej kondycji gwarantuje czystą radość z jazdy w trakcie zabawy na stoku. Regularna konserwacja pozytywnie wpływa także na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa snowboardzisty oraz na żywotność deski, wiązań i pozostałych elementów wyposażenia. Boardslide to ceniony serwis snowboardowy w Krakowie, który oferuje profesjonalne przygotowanie sprzętu dla zawodników i snowboardzistów amatorów. Właściwa konserwacja i serwis powodują, że nawet wielokrotnie wypożyczany, używany snowboard może mieć gładkie powierzchnie ślizgowe oraz ostre jak brzytwa krawędzie, dzięki którym będziesz kontrolować każdą sytuację na stoku.

Korzyści z serwisu desek snowboardowych

Prowadząc wypożyczalnię desek snowboardowych, jeszcze lepiej zrozumieliśmy, jak istotne jest utrzymanie sprzętu w optymalnej kondycji. Dopracowaliśmy do perfekcji proces serwisu, dzięki któremu deski, wiązania i buty mogą służyć przez wiele sezonów. Decydując się na zabiegi w naszej firmie, zyskasz:

• kontrolę sytuacji na stoku,
• skuteczne hamowanie w każdych warunkach,
• odpowiedni balans na zmieniających się typach nawierzchni,
• możliwość wykonania perfekcyjnego między przeszkodami i innymi snowboardzistami.

Czynności serwisowe Boardslide

Powierzenie serwisu sprzętu snowboardowego w Boardslide gwarantuje, że wszystkie czynności zostaną wykonane przez doświadczonych pracowników, którzy uzyskali certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w tym zakresie.
Pracujemy na specjalistycznych maszynach do serwisu snowboardu i nart renomowanych producentów, takich jak Wintersteiger oraz Reichmann. W naszym krakowskim serwisie, dysponujemy urządzeniami:

• Wintersteiger Trim B – maszyna do profilowania krawędzi,
• Wintersteiger micro 71 – maszyna do szlifowania, polerowania, nakładania wosku oraz polerowania w celu uzyskania perfekcyjnie gładkich powierzchni i ostrych krawędzi,
• Wintersteiger Trim Disc 71 – maszyna do ostrzenia i szlifowania krawędzi,
• Reichamann – smarownica do nart i desek snowboardowych wszystkich typów.

Zachęcamy do współpracy wszystkich miłośników sportów zimowych.

KONTAKT: 

Serwis / Wypożyczalnia: 12 423 50 90 wew. 21

pixelpixelpixelpixelpixelpixel