Kontakt: +48 511 050 050
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

BUTY SNOWBOARDOWE

( ilość produktów: 59 )
MarkaMarka
PłećPłeć
RozmiaryRozmiary
  • Buty narciarskie, buty snb
  • Rozmiar europejski / Skarpety
FlexFlex
Kolor dominującyKolor dominujący
+ Rozwiń- Ukryj
SezonSezon

BUTY SNOWBOARDOWE

Buty snowboardowe to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia snowboardzisty. Odpowiadają także za komfort i bezpieczeństwo. W Boardslide wiemy dokładnie, jak dobrać odpowiednie obuwie do potrzeb każdego fana jazdy na desce. Jest to jeden z czynników decydujących o postępach w nauce jazdy oraz sposób na uniknięcie poważnych kontuzji.

Nasi klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty butów snowboardowych męskich i damskich.

Na podstawie zdobytego doświadczenia wybraliśmy do oferty najlepsze produkty. Dzięki nim każdy snowboardzista będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie. Wszystkie dostępne w Boardslide buty dobrano tak, aby spełniały następujące wymagania:


• wysoka jakość materiałów, z których są wykonane,
• powierzchnie antypoślizgowe gwarantujące optymalną przyczepność,
• odporność na przemoczenia,
• ergonomiczne profilowanie, pod kątem dopasowania do anatomicznego kształtu stopy.


Wybierz i wypróbuj buty snowboardowe męskie lub damskie w Boardslide. Nasi pracownicy doradzą także w przypadku pozostałych elementów wyposażenia snowboardzisty. Oferujemy m.in. szeroki wybór kurtek snowboardowych, spodni i innych akcesoriów.

Jak znaleźć dobre buty snowboardowe?

Odpowiednio dobrane buty powinny pasować zarówno do wiązań, jak i deski snowboardowej. Tylko wtedy możemy mieć gwarancję, że będą właściwie pełniły swoją funkcję. Warto także zdawać sobie sprawę, że modele damskie mają lepsze ocieplenie, niż ma to miejsce w przypadku męskich butów snowboardowych. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim to, że kobiety szybciej marzną.

Oczywiście to, jaki model butów snowboardowych sprawdzi się najlepiej w naszym przypadku, zależy głównie od posiadanych przez nas umiejętności i ulubionych tras. Istnieją jednak pewne uniwersalne wytyczne, które skutecznie ułatwiają poszukiwania. Obuwie snowboardowe powinno być dobrze dopasowane do stopy. Nie należy kupować za dużych butów, ponieważ na skutek użytkowania staną się jeszcze większe i w konsekwencji nie będą prawidłowo trzymały stopy. Warto również zawczasu upewnić się, że obuwie ma odpowiednią szerokość. Damskie buty snowboardowe są z zasady węższe od męskich. Odpowiada za to anatomia – kobiece pięty charakteryzują się mniejszym rozmiarem.

Na asortyment naszego sklepu składa się bogaty wybór butów snowboardowych damskich i męskich. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz pomoc w wyborze odpowiedniego modelu obuwia. Zapraszamy!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel